Pokaż na planie centrum
Kategoria: Moda
Nr sklepu: 233
poziom: 1
Telefon: 605 857 400
Strona www: www.vistula.pl

Vistula to od lat synonim najwyższej jakości. Proponuje męską, odzieżową prostotę w najlepszym wydaniu.
Kolekcja Lantier i Vistula jest propozycją dla mężczyzn zobowiązanych do bardzo formalnego dress code. Tradycyjne krawiectwo, najlepsze materiały i ponadczasowe wzory, zawsze dostosowane do najnowszych trendów w modzie męskiej. W tej linii znajdziemy nie tylko garnitury ale i klasyczne płaszcze, marynarki, koszule, spodnie i najwyższej jakości dodatki.
Vistula Red to dowód na to, że potrafimy bawić się modą. Vistula nie postrzega garnituru jako jedynej formy elegancji. Ubieramy mężczyzn na każdą okazję – wiemy, że życie nie kończy się na pracy.
Vistula Red to ukłon w stronę casualu, większej lekkości, swobody i zabawy modą. Jest to linia dedykowana mężczyznom, którzy są otwarci na najnowsze trendy. Najmodniejsze kroje, ciekawe materiały i kolory.
Dla najbardziej wymagających i ceniących luksus klientów mamy ofertę specjalną: Made to Measure, czyli ekskluzywny program szycia na miarę.
Produkty Vistula to od lat jedne z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek w Polsce. Cenione, sprawdzone, dające niepodważalną gwarancję dobrego smaku i nowoczesnego wizerunku.

vistula.png Pokaż na planie centrum