13 maja 2019

Nastała „Moda na podróże”! Majówkowy konkurs!

Backpacking, leżakowanie na plaży, city break czy relaks nieopodal domu? Bez względu na rodzaj wypoczynku podróżowanie – zarówno to lokalne, jak też na drugi koniec świata – wiąże się z nowymi doświadczeniami, które powalają lepiej poznać kulturę danego miejsca i samego siebie. Dlatego  pragniemy zaprosić wszystkich miłośników wypraw do konkursu „Moda na podróże”, który odbędzie się w dniach 13-25 maja.

Do wygrania czekają gadżety podróżne, karty podarunkowe oraz zestaw walizek, które ułatwią i umilą wam urlop. Podczas konkursu będzie można również wygrać vouchery do wykorzystania w renomowanych biurach podróży.

Codziennie pierwszych 100 osób, które zgłoszą się do specjalnego Punktu Obsługi Konkursu, otrzyma praktyczny gadżet wakacyjny − dmuchaną poduszkę podróżną. 

Wszyscy klienci, którzy dokonają w centrum handlowym zakupów za minimum 150 zł* będą mogli wziąć udział w konkursie – specjalnej grze na tablecie, która polega na zdobyciu jak największej liczby spadających walizek w określonym czasie. 

Każdego dnia 20 osób, które uzbierają najwięcej walizek, otrzyma karty podarunkowe o wartości 50 zł doperfumerii Sephora, Douglas oraz TK Maxx, Reserved lub Empiku. Codziennie będą do wygrania karty podarunkowe do określonego sklepu. Co więcej, uczestnik z najlepszym wynikiem danego dnia wygra dodatkowozestaw markowych walizek.

A na koniec każdego tygodnia dla osób, które uzyskają najlepsze wyniki mamy do wygrania vouchery do wykorzystania w wybranym biurze podróży w Lublin Plaza (Itaka, Rainbow lub TUI). Nagrodą za zajęcie 1. miejsca jest voucher o wartości 5000 zł, 2.miejsca − 2000 zł, 3. miejsca − 1000 zł.

 

*na maksymalnie 2 paragonach